Bu gece duaların kabul olması, günahlarımızın affolmasını Allahtan niyaz eder Berat Kandilinizi kutlarım.

Berat Kandili Mesajları ve Sözleri

Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.

Gül dalında güzel, dikense gülle güzel, toprak yeşille gök ise mavi ile güzel, gözler manayla eller duayla güzel, Berat geceniz mübarek olsun.

Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

Bu günün hürmetine hastalarımıza şifa bizlerin de üzerimize sabırlar yağdır Rabbim. Hayırlı kandiller.

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

Berat Kandilinizi kutlarım… Hayırlı Kandiller.

Sizin, Ailenizin, Sevdiklerinizin ve‬ ‪Türk – İslam Aleminin‬ ‪”Berat Kandili”ni Kutlarım.‬

Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun!

Allah sadece kalbi verir, içini sen doldurursun. Berat Kandiliniz mübarek olsun.

Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kâbuslar senden uzakta, melekler başucunda dursun Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakisiniz kadar güzel, umudunuz yârin kadar yakın, yarınınız aşkınız kadar mutlu, aşkınız Beraat kadar mukaddes, dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun.

Ülkemizin içinde bulunduğu zor günlerden mübarek berat kandilinde edilen dualar hürmetine feraha erdir bizleri ya rabbi. Hayırlı kandiller.

Her türlü şerden, beladan, kötülükten sana sığınırız ya rabbi. Hayırlı kandiller.

Dualarımızın Rabbimizin yüce katına iletilmesine vesile olan mübarek Berat Kandilinizi kutlarım.

Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kâinatın en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olması temennisiyle. İyi Kandiller.

En ışıltılı bakışların gözlerinde, en tatlı sözlerin kulaklarında, tüm Mutlulukların avuçlarında ve en sonsuz sevgilerin gönlünce yaşayacağı nice mutlu kandillere…

Kandil Mesajları,Kandil Sözleri, Kandil Mesajları Yeni, Kandil Mesajları Kısa, Kandil Mesajları Face

Tüm İSLAM aleminin ve siz sevgili dostlarımın BERAT kandilinizi kutlarım. Kandiliniz kutlu ve mübarek olsun.

Bu gece manevi açıdan mühim bir gece.İnşallah bu gece Berat eden kullardan oluruz.Dualarda buluşmak dileğiyle “Berat Kandilinizi” kutlarım.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarımızın rabbimizin yüce katına iletilmesine vesile olan bu mübarek kandil gecesinde dualarda buluşmak ümidiyle kandilinizi kutlarım.

Size ülkemize ve İslam Alemi’ne hayırlar getirmesi dileği ile; Berat Kandilinizi kutlarım.

En Güzel Berat Kandili Mesajları ve Sözleri

Berat kandilinizi kutlarım, hayırlara vesile olmasını diliyorum

Kandil Sözleri, Kandil Sözleri Yeni, Kandil Sözleri Kısa, Kandil Sözleri Facebook, Kandil Sözleri

Cenab-ı Hakkın mağfiret kapılarının sonuna kadar açıldığı bu güzel günde edilecek tüm duaların kabul olmasını diler; Berat Kandilinizi kutlarım.

Kandiller bolluk, bereket, fazilet geceleri. Dualarımızın Rabbimizin katına iletilmesine vesile olan bu mübarek kandil gecesinde dualarda buluşmak ümidiyle Berat Kandilinizi kutlarım. Hayırlı Kandiller.

Berat Kandili’nin tüm İslam alemine; birlik, beraberlik ve huzur getirmesini diler, ülkemizin ve sizin Mübarek Berat Kandili’ni kutlarım.

İlahi Esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Berat Kandilinizi Kutlarım.

İlahi Esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Kandilinizi Kutlarım.

Bu gece beraat gecesi. Dua edelim. Yürekler bir atsın bu gece, günahlarımız affolsun. İyi kandiller.

Bu mübarek gecede dualarınızın kabul ve makbul olması dileklerimle… Beraat kandilinizi kutlar, size ve sevdiklerinize hayırlara vesile olmasını dilerim…

Geçmişin bugünle, ışığın gölgeyle umudun gerçekle, ışığın gölgeyle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere.

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını yüce Mevla’ya sunacağı ve o’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı olsun!

Derdi de veren sen dermanı da ya Rabbi. Şifa ver kurtar bizleri hayırlı kandiller.

Sade duygular yükselsin göklere, yükseklerde hafakan, gözlerde yaşlar, ona susamış dudaklar kadar, açılan eller var. Kandiliniz mübarek olsun.

Bu mübarek gecenin rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, feyzi üzerinize olsun. Berat kandilinizi kutlarım.

Dostlar, Berat Kandilinizi kutlarım. Bu gece günahlardan arınarak Berat edebilmek duasiyla Hayirli Kandiller

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul kandilin mübarek olsun.

Berat Kandilinizi Kutlarım. Nice sağlıklı ve mutlu kandillere..

Leyle-i Berat’ınızı rûh u canımızla tebrik ederiz. Her biriniz, şirket-i mâneviye sırrıyla ve tesanüd-ü mânevî feyziyle, kırk bin lisanla tesbih eden bazı melekler gibi; herbir hâlis, muhlis nur şakirtlerini, kırk bin dille istiğfar ve ibadet etmiş gibi rahmet-i ilâhiyeden kanaat-i tamme ile ümit ediyoruz.

İslam alemi için kutsal bir gece; feyiz ve bereketle dolu günlerden biri olarak bilinen Berat Kandilinizi kutlarım.

Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

Berat kandilinizi kutlarım bu gece bütün dostlarım beraat eder inşallah.

İslam Aleminin beraatine vesile olması niyazıyla, Berat Kandilinizi kutlarım.

Beraat kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

Şeamet dini, gayret dini ancak Müslümanlıktır. Hakiki Müslümanlık en büyük kahramanlıktır” Berat kandiliniz mübarek olsun.

Kim canı gönülden iman eder, kalbini her türlü günah, nifak ve bozgunculuktan temiz tutar, dili ile doğru ve tatlı konuşur, endişeye düşmeden pekguzelsozler.com haline razı olur, doğru ve güzel huylu olursa gerçekten mutluluğa erer.

Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kâbuslar senden uzakta, melekler başucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

İslam Alemi için Berat Kandili Mesajları ve Sözleri

Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.

Bu mübarek gün ve geceleri hakkıyla idrak edip beratını alanlardan olabilmek duası ile… Berat kandilinizi kutlarım.

Kainat için en hayırlı gecelerden birisi olan bu ulvi gecenin ülkemize, milletimize ve bütün insanlık alemine barış, huzur ve sağlık getirmesini temenni eder, Berat Kandilinizi kutlarım.

Dualarınız da yer bulmak ümidiyle, mübarek Berat kandilinizi kutlarım.

Berat Kandilinizi kutlarım… Umarım, tüm kötülükler dünyadan berat olur!!!

İlahi af ve rahmete nail olma, kırılan kalpleri onarma, dargınlıklardan kurtulma, her türlü ceza, günah ve borçtan arınmamıza vesile olması dileği ile Ramazanın müjdecisi Berat Kandilinizi kutlarım.

Her şeyin gönlümüzce ve tüm dualarımızın kabul olması temennisiyle mübarek Berat Kandilinizi kutlarım…

Bu mübarek gecenin tüm Müslümanların kurtuluşuna vesile olması dileklerimle berat kandilinizi kutlarım.

Sevgi ve huzur içinde geçmesi dileğiyle Berat Kandilinizi kutlarım.

Ramazan’ın müjdecisi, Şaban ayının yarısı gecesi, Berat Kandiliniz mübarek olsun.

Kalpler vardır, sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır, dostluğu paylaşmak için, mübarek günler vardır, Beraberce kutlamak için.

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül günesiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Berat Kandiliniz kutlu olsun.

Affımıza vesile olması dileklerimle Berat kandilinizi tebrik ederim. İyi kandiller.

Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle iyi kandiller.

Tüm İslâm aleminin berat kandili ni en içten dileklerimle kutlarım hayırlı kandiller..

Bu mübarek gecede, aziz milletimizin birliğine, huzuruna tasallut edenlerin niyet ve çabaları boşa çıksın. Başta Türk ve İslam alemi olmak üzere, tüm insanlığa barış, huzur ve saadet getirerek hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz eder, Berat Kandilinizi kutlarım.

Bir damla umut serpilsin yüreğine, bin tatlı umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün duaların kabul, kandilin mübarek olsun.

Bu mübarek gecede dualarınızın kabul ve makbul olması dileklerimle beraat kandilinizi kutlar size ve sevdiklerinize hayırlara vesile olmasını dilerim.

İslam’ın nurlu yüzü kalbine dolsun Makamınız cennet Hz. Muhammed komşunuz olsun Günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun Kandiliniz mübarek olsun.

Aklını al başına gafil olma. Bu 2 kapılı handır. Gelen gider giden gelmez. Kimse kalmaz dünyada. Allah herkesi affede. Berat kandili mübarek ola.

Ya Rabbim sen biz kullarının dualarını kabul, hakkımızda hayırlısını nasip eyle. Âmin. Berat kandiliniz mübarek olsun.

Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Beraat kandilinizi kutlarım Allah’a emanet olun. Güzel kandiller.

Ruhu aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, kandilin mübarek olsun.

Dualarımızın Rabbimizin yüce katına iletilmesine vesile bu Mübarak kandil gecesinde dualarda buluşmak ümidiyle Berat Kandilinizi kutlarım.

Günler bize dostların güzelliği ile geceler onların duaları ile mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi. Kandiliniz mübarek olsun…

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarımızın Rabbimizin yüce katına iletilmesine vesile olan bu mübarek kandil gecesinde dualarda buluşmak ümidiyle tüm Müslüman kardeşlerimin Berat Kandilinizi kutlarım.

Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya yöneldiği bu mübarek gecenizi kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

Yükü sevgi özü saygı gücü barış, süsü hoşgörü olan, Mübarek Berat Kandilinizi Kutlarım TÜRKİYEM.

Allah’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiri de an bu gece. Hayırlı kandiller.

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Berat Kandiliniz mübarek olsun.

Bazen yenik düştük zamana, esiri olduk anlamsız koşturmaların ve fakat adını yüreğimize yazdığımız dostlarımızı hiç unutmadık. Berat Kandiliniz Mübarek olsun.

Tüm insanlığa huzur, mutluluk, bereket ve barış getirmesi dileğiyle Berat Kandilinizi kutlarım…

Bugün ellerini semaya gönlünü Mevla’ya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç. Çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.

Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimize. Hayırlı kandiller.

Rüzgârın kemanını çaldığı ve yağmur damlalarının pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp, keşke dediğin tüm güzelliklerin sizin olsun.

sponsorlu bağlantılar

Sıkıntılardan, belalardan, günahlardan Berat etmemize vesile olması dileklerimle mübarek Berat kandilinizi kutlarım.

Mübarek Berat Kandilinizi Kutlarım, Günahlarımızın bağışlanmasını ve dualarımızın kabul edilmesini, dilerim!

Bu mübarek gecenin birlik ve beraberliğimizin artmasına vesile olmasını diler, Berat Kandil’ini kutlarım.

Dua ve İbadetlerimizin kabul olması dileğiyle Berat Kandilinizi kutlarım.

Mübarek Berat Kandilinizi kutlar, her şeyin gönlünüzden Berat Kandili Sözleri geçdiği gibi olmasını temenni ederim.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, anın bir asra bedel olduğu bu gecede, dualarınızın kabul olması dileğiyle. Berat kandilinizi kutlarım.

Sonbaharı al üzerimizden ya rabbi bizler yeterince yaprak döktük. Baharı ver, güneşi ver çiçek açsın evlerimiz, gönüllerimiz. Huzurla dolsun yuvalarımız. Hayırlı kandiller.

Tüm İslam aleminin Berat Kandili mübarek olsun.

Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Beraat kandiliniz mübarek olsun.

Tüm dualarınızın kabul olması dileğiyle. Berat Kandiliniz hayırlı olsun.

ALLAH’IN rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

Berat, günahlardan arınma, af dileme gecesidir. Dualarınızın kabul olmasını diler, Berat Kandilinizi kutlarım.